Warsztaty: Wewnętrzny audyt bezpieczeństwa obiektów magazynowych poznaj szczegóły         

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: PEKAES (0:02:45)

WARSZTATY I SZKOLENIA

MANAGER TECHNICZNY
PAŹDZIERNIK 2014 – KWIECIEŃ 2015

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

ZAKUP GRUNTU POD PANATTONI PARK POZNAŃ IV - PIERWSZE 35 TYS. M² PARKU W BUDOWIE

Email Drukuj PDF

Panattoni Europe, deweloper rynku powierzchni przemysłowych w Polsce, zakupił 18 ha gruntu pod nowo utworzony kompleks dystrybucyjny - Panattoni Park Poznań IV. Jednocześnie deweloper informuje o rozpoczęciu budowy 35 tys. m² w ramach pierwszego obiektu centrum.

Więcej…
 

Jak się zmienia rynek magazynowy w Europie-Środkowo-Wschodniej

Email Drukuj PDF

Rozwój e-commerce, nowe technologie i wyrafinowane łańcuchy dostaw – to czynniki napędzające popyt na powierzchnie przemysłowe i logistyczne w Europie Środkowo-Wschodniej – wynika z badania opublikowanego przez Colliers International.

Więcej…
 

SEGRO zamyka kolejny etap unifikacji nazw swoich inwestycji w regionie CEE

Email Drukuj PDF

Deweloper powierzchni logistycznych, w sierpniu 2014 r. dokonał zmiany nazw dwóch parków, przeprowadzając kolejny etap ujednolicania nazw wszystkich swoich inwestycji w regionie CEE. Dawny Tulipan Park Warszawa funkcjonuje obecnie pod nazwą SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, a Tulipan Park Gliwice – to SEGRO Logistics Park Gliwice.

Więcej…
 

Mitsuboshi przedłuża umowę najmu 1,5 tys. m2 w parku MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Firma Mitsuboshi Poland sp. z o.o. przedłużyła umowę najmu 1,5 tys. m2 w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group, dewelopera powierzchni magazynowych.

Więcej…
 

Nowy zakład BASF z automatycznym magazynem wysokiego składowania

Email Drukuj PDF

18 lipca w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Środzie Śląskiej pod Wrocławiem, firma BASF świętowała otwarcie zakładu produkującego katalizatory. Zakład o łącznej powierzchni 40 tys. m², największy tego typu obiekt BASF w Europie, będzie docelowo zatrudniał ok. 400 osób, produkując katalizatory spalin dla aut osobowych z silnikiem benzynowym, a także osobowych i ciężarowych z silnikiem wysokoprężnym, spełniające wymagania nowych norm emisji spalin Euro 6/VI.

Więcej…
 

Panattoni Europe buduje nowy park magazynowy w Sosnowcu

Email Drukuj PDF

Deweloper rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce rusza z budową parku magazynowego w Sosnowcu. To pierwsza inwestycja Panattoni Europe w tym mieście. Docelowa powierzchnia Panattoni Park Sosnowiec wyniesie 90 tys. m² i obejmie cztery budynki. W pierwszej fazie projektu powstanie 21,9 tys. m².

Więcej…
 

GRUPA RICO WYNAJMUJE MAGAZYNY W WARSAW DISTRIBUTION CENTER

Email Drukuj PDF

Firma Rico Logistics, należąca do Rico Group, otwiera swoje przedstawicielstwo w Polsce. Operator logistyczny wynajął blisko 1250 m2 powierzchni magazynowo-biurowej w Warsaw Distribution Center. W transakcji najemca reprezentowany był przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield.

Więcej…
 

Panattoni Park Łódź East – kamień węgielny wmurowany

Email Drukuj PDF

Deweloper realizuje piąty budynek Panattoni Park Łódź East. Nowy obiekt będzie miał 24 tys. m², z czego 16,2 tys. m²  jest już wynajęte. Pierwszymi najemcami obiektu zostali: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o., który zajmie ok. 11 tys. i GEFCO Polska z 5,5 tys. m². Po zakończeniu ostatniego etapu budowy, powierzchnia centrum wyniesie 187 tys. m². Wmurowanie kamienia węgielnego pod trwającą inwestycję odbyło się 24 lipca.

Więcej…
 

13,5 tys. m2 wynajęte przez ID Logistics w Piotrkowie Trybunalskim

Email Drukuj PDF

AXI IMMO reprezentowało międzynarodowego operatora logistycznego - firmę ID Logistics - w negocjacjach najmu powierzchni magazynowej oraz biurowej w Prologis Park Piotrków. Jest to kolejna duża umowa dla tego operatora, przy której doradzała agencja AXI IMMO.

Więcej…
 

AKTYWNOŚĆ NA RYNKU MAGAZYNOWYM W POLSCE WIĘKSZA NIŻ W UBIEGŁYM ROKU

Email Drukuj PDF

W Polsce przybywa projektów magazynowych, też tych spekulacyjnych - podaż przekroczyła 8 mln m2. W 2014 r. zwiększyła się aktywność najemców, szczególnie z sektora e-commerce. Czynsze utrzymują się na stabilnym poziomie, choć możliwe są wzrosty w niektórych lokalizacjach. Colliers International podsumował I półrocze br. na rynku magazynowym.

Więcej…
 

Belbazaar w SEGRO Business Park Warsaw Ożarów

Email Drukuj PDF

Firma Belbazaar, oferująca szeroki asortyment mebli, przenosi siedzibę do SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów, gdzie zajmie prawie 700 m2 powierzchni magazynowej. Nowy klient wprowadzi się do parku w grudniu 2014 r.

Więcej…
 


Strona 1 z 50

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.