MAGAZYN, CZYLI WIELKIE WYZWANIE. OD WEWNĘTRZNEGO AUDYTU DO REALIZACJI PROJEKTU LOGISTYCZNEGO poznaj szczegóły

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: Hyster - Strong Partners (0:04:30)

WARSZTATY I SZKOLENIA

Magazyn, czyli wielkie wyzwanie. Od wewnętrznego audytu do realizacji projektu logistycznego

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

Duża transakcja najmu na polskim rynku magazynowym

Email Drukuj PDF

BNP Paribas Real Estate Poland, działając jako wyłączny agent międzynarodowej sieci handlowej JYSK, reprezentował klienta w trakcie poszukiwania i negocjacji umowy najmu powierzchni magazynowej i biurowej. Oczekiwania najemcy spełnił Logistic City - Piotrków Distribution Center. Wynajęto rekordowo duży metraż 40,5 tys. m2 powierzchni magazynowej, w tym 200 m2 powierzchni przeznaczonej na biuro.

Więcej…
 

Colliers International agencją roku w sektorze powierzchni magazynowych Cee Quality Awards

Email Drukuj PDF

Firma po raz kolejny została doceniona w konkursie CEE Quality Awards. W tym roku Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce, zdobyła tytuł Profesjonalista Roku (Industry Professional of the Year), a Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych po raz czwarty z rzędu zdobył tytuł Agencji Roku w kategorii powierzchni magazynowych (Agent of the Year 2015 - Industrial Agency).

Więcej…
 

Na terenie Prologis Park Wrocław V powstanie obiekt spekulacyjny o powierzchni 18,5 tys. m2

Email Drukuj PDF

Firma Prologis poinformowała o rozpoczęciu budowy obiektu spekulacyjnego o powierzchni 18,5 tys. m2 na terenie Prologis Park Wrocław V. Ukończenie prac planowane jest w III kw. 2015 r. Powstający obiekt będzie szóstym budynkiem na terenie Prologis Park Wrocław V (i 22. w portfolio Prologis na Dolnym Śląsku).

Więcej…
 

Universal Express korzysta już z kolejnych 2 tys. m2 w MLP Pruszków II

Email Drukuj PDF

Niezależny polski dostawca międzynarodowych usług logistycznych i relokacyjnych odebrał blisko 2 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków II. Aktualnie Universal Express korzysta łącznie z blisko 11,7 tys. m2.

Więcej…
 

Piast Cargo wybiera P3 Piotrków jako centralny magazyn w Polsce

Email Drukuj PDF

Piast Cargo, dynamicznie rozwijająca się firma logistyczna na rynku polskim i międzynarodowym, wybrała P3 Piotrków na lokalizację swojego centralnego magazynu dystrybucyjnego w Polsce, podpisując nową umowę najmu na 5270 m2 po black porn wierzchni w parku.

Więcej…
 

Kuehne + Nagel przedłuża najem 6,1 tys. mkw. w MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Międzynarodowa firma logistyczna Kuehne + Nagel, przedłużyła na kolejny okres umowę najmu ponad 6,1 tys. m2 powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I, należącym do MLP Group.

Więcej…
 

Pierwszy terminal cross-dockingowy w Polsce z certyfikatem ekologicznym

Email Drukuj PDF

Należący do DB Schenker Logistics obiekt w Złotorii uzyskał certyfikat BREEAM In-Use z oceną Very Good. Jest to pierwszy w Polsce terminal cross-dockingowy z takim zaświadczeniem. Proces certyfikacji prowadziła firma doradcza Colliers International.

Więcej…
 

Rusza budowa obiektu BTS na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn

Email Drukuj PDF

Z początkiem marca rozpoczęły się prace budowalne „szytego na miarę” obiektu na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Prawie 5 tys. m2 powierzchni przeznaczone zostanie na magazyn oraz zaplecze biurowo-socjalne firmy Rhenus Data Office Polska, specjalizującej się w przechowywaniu, archiwizowaniu oraz niszczeniu dokumentów.

Więcej…
 

Ekspansja Loxx w Prologis Park Warsaw II

Email Drukuj PDF

Prologis, deweloper nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu przez firmę logistyczną Loxx umów najmu o łącznej powierzchni 5750 m2 w Prologis Park Warsaw II.

Więcej…
 

Colian Logistic rozwija się w regionie Wrocławia

Email Drukuj PDF

Operator logistyczny, specjalizujący się w dystrybucji produktów FMCG, wynajął 9,3 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w okolicach autostradowej obwodnicy Wrocławia. Konsultanci AXI IMMO reprezentowali Colian Logistic przy negocjacjach umowy najmu.

Więcej…
 

Sieć hurtowni budowalnych nowym najemcą w SEGRO Business Park Warsaw Żerań

Email Drukuj PDF

Jedna z największych sieci hurtowni budowlanych w Polsce – firma 3W Dystrybucja Budowlana S.A. wynajęła ok. 950 m2 powierzchni magazynowej na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Żerań.

Więcej…
 


Strona 1 z 56

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.