Logistyka zwrotów i reklamacji w magazyniepoznaj szczegóły

Reklama
  • www.industrial-monitor.pl
 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

100 pytań od...

Magazynowe systemy składowaniaWARSZTATY I SZKOLENIA

MANAGER TECHNICZNY
maj – grudzień 2015

WARSZTATY I SZKOLENIA

Logistyka zwrotów i reklamacji w magazynie
27.08 Warszawa, 28.08 Poznań

MarcPol przedłużył umowę najmu w MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Polska sieć marketów spożywczych MarcPol przedłużyła umowę wynajmu blisko 2,2 tys. mkw. powierzchni magazynowych w MLP Pruszków I, należącym do MLP Group. Łącznie w dwóch parkach logistycznych, należących do MLP Group, MarcPol wynajmuje blisko 7,2 tys. mkw. powierzchni.

Więcej…
 

DSV Solutions otwiera trzeci nowy magazyn w tym roku

Email Drukuj PDF

DSV Solutions podpisało umowę najmu nowego obiektu, zlokalizowanego na terenie Prologis Park Teresin. Magazyn o docelowej powierzchni blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych rozpocznie obsługę klientów operatora od września tego roku. 

Więcej…
 

Goodman podpisał umowę najmu z Zarys International Group i rozpoczął budowę Gliwice Logistics Centre

Email Drukuj PDF

Goodman, globalny ekspert w dziedzinie nieruchomości logistycznych, rozpoczął budowę pierwszego magazynu o powierzchni 22 500 m2 w nowym centrum logistycznym Gliwice Logistics Centre. Pierwszym najemcą 9 100 m2 powierzchni w tym nowoczesnym obiekcie jest Zarys International Group, producent i dostawca sprzętu medycznego. Pozostałe 13 400 m2 budowane jest spekulacyjnie. Przekazanie obiektu planowane jest na I kw. 2016 r.

Więcej…
 

DB Schenker Logistics tworzy zespół dla klientów automotive

Email Drukuj PDF

W polskim DB Schenker Logistics powstał zespół wyspecjalizowany w obsłudze firm z branży automotive. Centrum Kompetencji dla Klientów Automotive zapewni kompleksowe wsparcie klientom z tej branży. Zarządzanie projektami, analityka, wdrożenia oraz lean management – to tylko kilka z wielu obszarów, w których specjalizują się pracownicy Centrum Kompetencji. 

Więcej…
 

ID Logistics uruchomił magazyn BTS dla sieci hipermarketów Auchan

Email Drukuj PDF

Dostawca usług logistycznych, specjalizujący się w logistyce kontraktowej, uruchomił w Mszczonowie nowy magazyn BTS dla sieci hipermarketów Auchan. Jest to jedna z największych inwestycji firmy w Polsce w 2015 r. Docelowo zatrudnienie znajdzie tu ponad 400 osób. 

Więcej…
 


Strona 1 z 401

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 black porn lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.