Warsztaty: STANDARYZACJA, AUDYT I DOSKONALENIE W DZIAŁACH TECHNICZNYCH poznaj szczegóły          Warsztaty: ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA I ZAWODOWA SZEFA MAGAZYNU W OBSZARZE BEZPIECZEŃSTWA poznaj szczegóły         

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: PSIwms in fashion retail (0:08:26)

WARSZTATY I SZKOLENIA

MANAGER TECHNICZNY
LISTOPAD 2014 – MAJ 2015

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

Goodman wybudował pod Koninem centrum logistyczne dla market-Detal

Email Drukuj PDF

Deweloper wybudował w Krągoli pod Koninem centrum logistyczne o powierzchni 39,7 tys. m2 dla nowo powstającej sieci handlowej Spółki market-Detal. Obiekt, zaprojektowany pod kątem złożonych potrzeb sieci, wybudowano w zaledwie 7 miesięcy. Spółka market-Detal będzie wykorzystywała nowe centrum do dystrybucji towarów do sieci 170 sklepów w całej Polsce.

Więcej…
 

Wartość nieruchomości inwestycyjnych MLP Group przekroczyła 1 mld zł

Email Drukuj PDF

Firma deweloperska MLP Group S.A. opublikowała skonsolidowane wyniki za 3 kwartały 2014 r. Przychody w tym okresie wzrosły r./r. o 9,2% do 75,3 mln zł. Aktywa netto zwiększyły się r./r. o 25,3% do 546,7 mln zł, a wartość nieruchomości inwestycyjnych przekroczyła poziom 1 mld zł. Na bazie aktualnie przygotowywanych projektów zarząd Grupy spodziewa się dynamicznego rozwoju w kolejnych okresach.

Więcej…
 

UPS wmurowało kamień węgielny pod budowę centrum przeładunkowego w Strykowie

Email Drukuj PDF

Panattoni Europe poinformowało o inauguracji budowy nowego centrum przeładunkowego oraz oddziału UPS w Strykowie. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele inwestora, władz lokalnych i firmy Panattoni Europe, która jest odpowiedzialna za realizację tej inwestycji dla UPS. Otwarcie obiektu w Strykowie, które będzie miało powierzchnię prawie 13 tys. m2, planowane jest na I połowę 2015 r.

Więcej…
 

Duża aktywność najemców magazynowych w III kw. 2014 r.

Email Drukuj PDF

Przybywa magazynów, ale jednocześnie spada współczynnik pustostanów. To dlatego, że popyt na powierzchnie magazynowe i przemysłowe wciąż jest bardzo duży. W III kwartale tego roku podaż sięgnęła 400 tys. m2, w tym samym czasie najemców zalazło ponad 0,5 mln m2 – wynika z publikacji  Colliers International podsumowującej rynek magazynowy w III kw.

Więcej…
 

Najnowsze centrum logistyczne Amazona we Wrocławiu już otwarte

Email Drukuj PDF

Goodman zakończył realizację 13. projektu dla firmy Amazon. Dzięki temu łączna powierzchnia magazynowa wybudowana dla tego giganta handlu internetowego w ciągu ostatnich 8 lat przekroczyła w Europie 1 milion m2. Najnowszy i najbardziej zaawansowany obiekt dla Amazona powstał w Bielanach Wrocławskich pod Wrocławiem. Jest to jeden z największych wolno stojących obiektów logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Więcej…
 

Panattoni zakończyło budowę 246 tys. m2 dla giganta e-commerce

Email Drukuj PDF

Deweloper powierzchni przemysłowych zakończył budowę 246 000 m² dla firmy Amazon w Polsce i wspólnie z gigantem sprzedaży internetowej oficjalnie otworzył dwa nowoczesne centra dystrybucyjne we Wrocławskich Bielanach i w podpoznańskich Sadach

Więcej…
 

Amazon otwiera centrum logistyczne w Sadach pod Poznaniem

Email Drukuj PDF

Amazon otworzył 29 października nowe centrum logistyczne w Sadach pod Poznaniem. Nowy obiekt, który będzie ważną częścią europejskiej sieci Amazon, został otwarty w szczytowym dla firmy okresie przedświątecznym i będzie dużym wsparciem w zaspokojeniu rosnącego popytu ze strony klientów na całym kontynencie.

Więcej…
 

MLP Group wybuduje blisko 121 tys. m2 magazynów dla trzech sieci handlowych

Email Drukuj PDF

Deweloper wybuduje łącznie ok. 120,8 tys. m2 powierzchni magazynowo-biurowej dla trzech firm: Merlin.pl, Małpka Express  i Dyskont Czerwona Torebka. Inwestycje zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych czterech lat. Przygotowywane projekty pod względem wielkości planowanej powierzchni są rekordowe w historii MLP Group i jednocześnie będą jednymi z największych w naszym kraju.

Więcej…
 

Nowa Siódemka - przestrzeń produkcyjno-magazynowa we Wrocławiu

Email Drukuj PDF

Kończy się realizacja jednej z największych inwestycji w centrum Wrocławia. Hala Nowa Siódemka nie tylko odzyska dawny blask, ale przede wszystkim posłuży przedsiębiorcom jako przestrzeń produkcyjno-magazynowa. Do ich dyspozycji zostanie oddanych ponad 20 tys. m2 powierzchni.

Więcej…
 

10 559 m² dla Delta Packaging w Panattoni Park Gliwice II

Email Drukuj PDF

Panattoni Europe, deweloper obiektów przemysłowych, rozpoczyna budowę inwestycji o charakterze produkcyjnym. Jest nią 10 559 m² dla irlandzkiego producenta opakowań - firmy Delta Packaging. Obiekt powstanie w ramach Panattoni Park Gliwice II, położonego na terenie Katowickiej SSE w Podstrefie Gliwickiej.

Więcej…
 

MLP Group w nowej zielonej odsłonie

Email Drukuj PDF

Firma deweloperska, działająca na rynku powierzchni magazynowych wdraża nowe zasady identyfikacji korporacyjnej. W nawiązaniu do ekologii, która w działalności MLP Group jest istotna, nowa szata graficzna została oparta na kolorze zielonym.

Więcej…
 


Strona 1 z 52

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.