Warsztaty: AUDYT UTRZYMANIA RUCHU I ZARZĄDZANIA TECHNICZNEGO poznaj szczegóły          Warsztaty: ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA I ZAWODOWA SZEFA MAGAZYNU W OBSZARZE BEZPIECZEŃSTWA poznaj szczegóły         

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: Managerowie na warsztatach "Szczupły magazyn w praktyce" (0:03:36)

WARSZTATY I SZKOLENIA

MANAGER TECHNICZNY
LISTOPAD 2014 – MAJ 2015


PLANOWANIE I HARMONOGRAMOWANIE PRODUKCJI W INTEGRACJI ZE SPRZEDAŻ I ZAKUPAMI

11-12 grudnia 2014, Łódź

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

Amazon otwiera centrum logistyczne w Sadach pod Poznaniem

Email Drukuj PDF

Amazon otworzył 29 października nowe centrum logistyczne w Sadach pod Poznaniem. Nowy obiekt, który będzie ważną częścią europejskiej sieci Amazon, został otwarty w szczytowym dla firmy okresie przedświątecznym i będzie dużym wsparciem w zaspokojeniu rosnącego popytu ze strony klientów na całym kontynencie.

Więcej…
 

MLP Group wybuduje blisko 121 tys. m2 magazynów dla trzech sieci handlowych

Email Drukuj PDF

Deweloper wybuduje łącznie ok. 120,8 tys. m2 powierzchni magazynowo-biurowej dla trzech firm: Merlin.pl, Małpka Express  i Dyskont Czerwona Torebka. Inwestycje zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych czterech lat. Przygotowywane projekty pod względem wielkości planowanej powierzchni są rekordowe w historii MLP Group i jednocześnie będą jednymi z największych w naszym kraju.

Więcej…
 

Nowa Siódemka - przestrzeń produkcyjno-magazynowa we Wrocławiu

Email Drukuj PDF

Kończy się realizacja jednej z największych inwestycji w centrum Wrocławia. Hala Nowa Siódemka nie tylko odzyska dawny blask, ale przede wszystkim posłuży przedsiębiorcom jako przestrzeń produkcyjno-magazynowa. Do ich dyspozycji zostanie oddanych ponad 20 tys. m2 powierzchni.

Więcej…
 

10 559 m² dla Delta Packaging w Panattoni Park Gliwice II

Email Drukuj PDF

Panattoni Europe, deweloper obiektów przemysłowych, rozpoczyna budowę inwestycji o charakterze produkcyjnym. Jest nią 10 559 m² dla irlandzkiego producenta opakowań - firmy Delta Packaging. Obiekt powstanie w ramach Panattoni Park Gliwice II, położonego na terenie Katowickiej SSE w Podstrefie Gliwickiej.

Więcej…
 

MLP Group w nowej zielonej odsłonie

Email Drukuj PDF

Firma deweloperska, działająca na rynku powierzchni magazynowych wdraża nowe zasady identyfikacji korporacyjnej. W nawiązaniu do ekologii, która w działalności MLP Group jest istotna, nowa szata graficzna została oparta na kolorze zielonym.

Więcej…
 

Produkcyjny projekt BTS dla firmy Bodycote pod Wrocławiem

Email Drukuj PDF

AXI IMMO reprezentowało firmę Bodycote przy wyborze gruntu inwestycyjnego i negocjacjach umowy najmu na realizację projektu produkcyjnego o powierzchni 2,5 tys. m2 w miejscowości Siechnice pod Wrocławiem. Projekt BTS dla firmy Bodycote zrealizuje deweloper i generalny wykonawca firma P.A. Nova S.A.

Więcej…
 

Prologis wynajmuje 7,5 tys. m2 firmie Leader Logistics

Email Drukuj PDF

Deweloper nieruchomości dystrybucyjnych, podpisał umowę najmu 7,5 tys. m2 powierzchni magazynowej i biurowej w Prologis Park Wrocław III z Leader Logistics, wrocławską spółką oferującą usługi z zakresu transportu, będącą członkiem grupy Pall-Ex (dostawca usług dystrybucji paletowej). Dzięki tej umowie park jest wynajęty w 97%.

Więcej…
 

Proekologiczna strategia Goodman

Email Drukuj PDF

Firma deweloperska Goodman otrzymała specjalne wyróżnienie za opracowanie wraz z Niemieckim Stowarzyszeniem Budownictwa Zrównoważonego (DGNB) strategicznego planu proekologicznego budownictwa. Goodman ubiega się też o certyfikaty BREEAM dla dwóch inwestycji w Polsce: dla firmy Amazon we Wrocławiu i Grupy Muszkieterów w Poznaniu.

Więcej…
 

Prologis otworzył budynek Small Business Unit w Prologis Park Wrocław III

Email Drukuj PDF

Deweloper nieruchomości dystrybucyjnych, otworzył obiekt Small Business Unit (SBU) o powierzchni 18,2 tys. m2 na terenie Prologis Park Wrocław III.  Ceremonia odbyła się pod hasłem „Przestrzeń dla rozwoju biznesu”.

Więcej…
 

Centrum dystrybucyjne dla firmy kurierskiej – ok. 14 tys. m2 w Strykowie

Email Drukuj PDF

Panattoni Europe, deweloper powierzchni przemysłowych w Polsce, wystartował z budową 13 966 m²  centrum dystrybucyjnego dla jednej z największych firm przewozowych na świecie. Realizowany obiekt będzie zlokalizowany w Strykowie.

Więcej…
 

Bufab Poland wynajął powierzchnię w Panattoni Park Gdańsk

Email Drukuj PDF

Polski oddział jednego z czołowych dostawców elementów złącznych i small parts podpisał umowę najmu 1,7 tys. m2 powierzchni magazynowej oraz 400 m2 powierzchni biurowej w Panattoni Park Gdańsk. Do grona najemców firma dołączy w III kw. 2014 r. Warunki wynegocjowali konsultanci Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych JLL.

Więcej…
 


Strona 1 z 52

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.