Warsztaty: EFEKTYWNY I WYDAJNY MAGAZYN poznaj szczegóły          Warsztaty: Wewnętrzny audyt bezpieczeństwa obiektów magazynowych poznaj szczegóły         

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: Remmert Sägezelle Amada PickSystem (0:04:34)

WARSZTATY I SZKOLENIA

MANAGER TECHNICZNY
PAŹDZIERNIK 2014 – KWIECIEŃ 2015

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

Paweł Sapek nowym szefem Prologis na Polskę

Email Drukuj PDF

Prologis, deweloper nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował, że Paweł Sapek dołączy do Prologis jako Senior Vice President i Country Manager na Polskę. Na tym stanowisku będzie odpowiadał za zarządzanie działalnością inwestycyjną i operacyjną spółki w Polsce.

Więcej…
 

SWM Poland rozszerza działalność w ramach SEGRO Logistics Park Stryków

Email Drukuj PDF

SWM Poland, firma działająca w dziedzinie rozwiązań inżynieryjnych wśród producentów papieru, zwiększy dotychczasową powierzchnię najmu w SEGRO Logistics Park Stryków o prawie 4,2 tys. m2. Po ekspansji SWM Poland zajmie 15 tys. m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej w ramach kompleksu.

Więcej…
 

Nowe Zakupy Prologis CEE w Polsce i na Węgrzech

Email Drukuj PDF

Prologis, deweloper nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował że Prologis European Properties Fund II („PEPF II”) zakupił od Invesco Real Estate dwa wysokiej klasy obiekty logistyczne w Polsce i na Węgrzech.

 

Więcej…
 

ET Logistik zostaje na dłużej w parku MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Firma logistyczna przedłużyła najem blisko 4 tys. m2 w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group, dewelopera powierzchni magazynowych. Powierzchnia 3,55 tys. m2 przeznaczone jest na cele magazynowe, a pozostałe 0,37 tys. m2 na biurowo-socjalne.

Więcej…
 

Rozpoczęła się budowa Hali D North-West Logistic Park w Szczecinie

Email Drukuj PDF

Z początkiem lipca inwestor North-West Logistic Park Sp. z o.o. przekazał plac budowy generalnemu wykonawcy, firmie Trasko-Inwest Sp. z o.o., rozpoczynając tym samym budowę Hali D. Powierzchnia Hali D będzie wynosić 14 tys. m2, najemcom zostanie oddana do użytku na przełomie 2014/2015 r.

Więcej…
 

Więcej książek w SEGRO Business Park Warsaw Ożarów

Email Drukuj PDF

Nowa Era, największe wydawnictwo edukacyjne w Polsce, rozszerza współpracę z SEGRO na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Ekspansja w ramach lokalizacji pozwoli na konsolidację operacji logistycznych wydawnictwa. Na mocy umowy firma zajmuje ok. 7 tys. m² powierzchni w budynku A.

Więcej…
 

PST OST SPED wynajmuje w Prologis Park Wrocław

Email Drukuj PDF

Konsultanci AXI IMMO doradzali firmie PST OST SPED przy negocjacji umowy najmu w Prologis Park Wrocław. Operator logistyczny wynajął 3750 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej. PST OST SPED jest polskim operatorem logistycznym, obecnym na rynku od 1992 r.

Więcej…
 

Ekspansja Raben w magazynach Prologis na południu Polski

Email Drukuj PDF

Prologis, deweloper nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu przez firmę Raben Polska, europejskiego dostawcę usług logistycznych, umów najmu o całkowitej powierzchni 37 tys. m2 w parkach Prologis we Wrocławiu i Chorzowie.

 

Więcej…
 

Goodman rozpoczął nową budowę w Kraków Airport Logistics Centre

Email Drukuj PDF

Odpowiadając na stałe zapotrzebowanie rynku na najwyższej klasy powierzchnię logistyczną, Goodman rozpoczął budowę piątego magazynu w ramach Kraków Airport Logistics Centre. Obiekt o powierzchni 11 tys. m2 budowany jest spekulacyjnie. Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu 2014 r., a ich zakończenie planowane jest na listopad 2014 r.

Więcej…
 

Przyszłość sektora automotive i jego wpływ na polski rynek magazynowy

Email Drukuj PDF

Międzynarodowa firma doradcza JLL przygotowała analizę sektora motoryzacyjnego w Polsce oraz wpływu, jaki jego rozwój będzie mieć na rynek powierzchni magazynowych i przemysłowych. Raport zatytułowany „Polski sektor motoryzacyjny: W oczekiwaniu na przyspieszenie” porównuje również model najmu powierzchni magazynowej vs kupno własnego budynku m. in. pod względem kosztowym.

Więcej…
 

Warszawski oddział STILL Polska zmienił lokalizację

Email Drukuj PDF

Większa, bardziej nowoczesna i położona bliżej najważniejszych ciągów komunikacyjnych siedziba jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie urządzeniami intralogistycznymi w regionie. W nowym oddziale zatrudnienie znajdzie kilkadziesiąt osób, zarówno administracyjnych jak i techników serwisu.

Więcej…
 


Strona 1 z 49

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.