Wewnętrzny audyt bezpieczeństwa obszarów produkcji i utrzymania ruchu poznaj szczegóły Odzyskiwanie miejsca na magazynie poznaj szczegóły

Reklama
 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: https://youtube.com/devicesupport (0:03:56)

WARSZTATY I SZKOLENIA

Odzyskiwanie miejsca na magazynie

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

Umowa z Gestamp rozpoczyna realizację Goodman Wrocław IV Logistics Centre

Email Drukuj PDF

Goodman rozpoczął budowę nowego zakładu produkcyjnego o powierzchni 19,4 tys. m2 dla Gestamp, międzynarodowej grupy zajmującej się projektowaniem, opracowywaniem i produkcją części metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Obiekt powstaje w nowym centrum logistycznym o nazwie Goodman Wrocław IV Logistics Centre.

 

Więcej…
 

Maan wynajął kolejne 2,2 tys. metrów kwadratowych w MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Producent i dystrybutor okapów kuchennych wynajął 2,2 tys. m2 powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków I. Będzie więc korzystał łącznie z około 6,4 tys. m2  w obiektach na terenie tego parku należącego w całości do MLP Group.


Więcej…
 

Goodman wynajął blisko połowę magazynu spekulacyjnego w Pomorskim Centrum Logistycznym

Email Drukuj PDF


Deweloper podpisał umowy z operatorami logistycznymi
na wynajem powierzchni w Pomorskim Centrum Logistycznym położonym w sąsiedztwie terminala kontenerowego DCT Gdańsk. Firmy Poland Services Transport-Logistyka i Univeg Logistics Poland wprowadzą się do budowanego spekulacyjnie magazynu o powierzchni 14 tys. m2, którego przekazanie planowane jest na IV kw. 2015 r.

Więcej…
 

MLP Group przygotowuje się do realizacji dużych projektów

Email Drukuj PDF

O 16,4% - do 28,1 mln zł - wzrosły w I kw. 2015 r. przychody dewelopera powierzchni magazynowych w porównaniu do tego samego okresu poprzedniego roku. Zarząd MLP Group spodziewa się dalszej dynamicznej poprawy wyników, uwzględniając posiadany portfel zamówień.

Więcej…
 

O powierzchniach i o zarobkach w branżach logistycznej i produkcyjnej

Email Drukuj PDF

Najemcy prowadzący działalność produkcyjną wynajmują już w Polsce ponad 1,2 mln m2. To ok. 15% z dostępnej nowoczesnej powierzchni przemysłowo-magazynowej. Polska wciąż przyciąga kolejnych inwestorów m.in. niskimi kosztami pracy - wynika z raportu „Logistyka vs produkcja. Rynek nieruchomości i zasoby ludzkie” opublikowanego przez Colliers International i agencję doradztwa personalnego TEST HR.

 

Więcej…
 

Matras będzie dostarczał książki z parku MLP Pruszków II

Email Drukuj PDF

Deweloper - MLP Group - podpisał umowę ze spółką z Grupy Matras na wynajem 14 tys. m2 powierzchni magazynowej i socjalno-biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Umowa uwzględnia opcję rozbudowy magazynów o kolejne 6,2 tys. m2. Grupa Matras zarządza siecią ponad 170 księgarni. W transakcji pośredniczyła Agencja CBRE.

Więcej…
 

Prologis przedłuża 11-letnią współpracę z Raben Polska

Email Drukuj PDF

Deweloper nieruchomości dystrybucyjnych poinformował o przedłużeniu dwóch umów najmu przez Raben Polska, europejskiego dostawcę usług logistycznych, 40 tys. metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w parkach w Chorzowie i w Błoniu.

Więcej…
 

P3 podpisuje nowe umowy najmu - zwiększa powierzchnię FM Logistic w P3 Piotrków

Email Drukuj PDF

P3 podpisało dwie umowy-przedłużenia i nową umowę najmu na łącznie 37 tys. m2 powierzchni w swoim parku logistycznym P3 Piotrków, z jednym z największych krajowych operatorów logistycznych, firmą FM Logistic.

Więcej…
 

Czwarte Centrum Logistyczne Żabki już działa

Email Drukuj PDF

28 kwietnia 2015 r. zarząd spółki Żabka Polska oficjalnie uruchomił czwarte centrum logistyczne w Pruszczu Gdańskim. Centrum będzie obsługiwać sklepy sieci Żabka i Freshmarket zlokalizowane na Pomorzu. Nowy obiekt zapewnił utworzenie blisko 250 miejsc pracy dla mieszkańców Trójmiasta i okolic.

Więcej…
 

GRUPA MUSZKIETERÓW OTWIERA CENTRUM MAGAZYNOWO-BIUROWE W SWADZIMIU

Email Drukuj PDF

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w Polsce, zrzeszająca właścicieli supermarketów spożywczych Intermarché oraz typu „dom i ogród” Bricomarché, otworzy w podpoznańskim Swadzimiu nowe centrum magazynowo-biurowe o powierzchni ponad 80 tys. m2.

Więcej…
 

SPÓŁKA ARPEX NOWYM NAJEMCĄ W SEGRO LOGISTICS PARK GLIWICE

Email Drukuj PDF

Spółka Arpex (działająca w branży ozdób i dekoracji) podpisała umowę najmu ok. 3,3 tys. m2 powierzchni magazynowej w SEGRO Logistics Park Gliwice. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Więcej…
 


Strona 1 z 57

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 black porn lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.