Audyt bezpieczeństwa w magazynie poznaj szczegółóły          WYDŁUŻANIE CYKLU ŻYCIA MAJĄTKU TECHNICZNEGO W PRAKTYCE, W UR I PRODUKCJI poznaj szczegóły         

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: Schafer Orbiter System (0:03:28)

WARSZTATY I SZKOLENIA

WYDŁUŻANIE CYKLU ŻYCIA MAJĄTKU TECHNICZNEGO W PRAKTYCE, W UR I PRODUKCJI

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

Ekspansja Loxx w Prologis Park Warsaw II

Email Drukuj PDF

Prologis, deweloper nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu przez firmę logistyczną Loxx umów najmu o łącznej powierzchni 5750 m2 w Prologis Park Warsaw II.

Więcej…
 

Colian Logistic rozwija się w regionie Wrocławia

Email Drukuj PDF

Operator logistyczny, specjalizujący się w dystrybucji produktów FMCG, wynajął 9,3 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w okolicach autostradowej obwodnicy Wrocławia. Konsultanci AXI IMMO reprezentowali Colian Logistic przy negocjacjach umowy najmu.

Więcej…
 

Sieć hurtowni budowalnych nowym najemcą w SEGRO Business Park Warsaw Żerań

Email Drukuj PDF

Jedna z największych sieci hurtowni budowlanych w Polsce – firma 3W Dystrybucja Budowlana S.A. wynajęła ok. 950 m2 powierzchni magazynowej na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Żerań.

Więcej…
 

JAS-FBG S.A. zwiększa powierzchnię najmu na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw

Email Drukuj PDF

Polska firma z 20 letnim doświadczeniem w branży logistycznej, zwiększyła dotychczasową powierzchnię najmu w SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków o 2,6 tys. m². Obecnie zajmuje ponad 10 tys. m² powierzchni magazynowo-biurowej w tym kompleksie.

Więcej…
 

Prologis rusza z budową trzeciego magazynu w Prologis Park Szczecin

Email Drukuj PDF

Deweloper poinformował o rozpoczęciu budowy trzeciego obiektu o powierzchni 27 650 m2 na terenie Prologis Park Szczecin. Zakończenie prac zaplanowano w III kw. br. Budynek jest w ok. 70% wynajęty, transakcje to: 8640 m2 dla Bridgestone Stargard, spółki zależnej Tokio Bridgestone Corporation (producenta opon i innych wyrobów gumowych) oraz 10 370 m2 dla koncernu meblowego.

Więcej…
 

Nowy obiekt BTS dla DPD Polska na terenie SEGRO Logistics Park Poznań

Email Drukuj PDF

Rozpoczęły się prace projektowe nad nowym budynkiem w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki. Początek budowy planowany jest na wiosnę br. Terminal typu cross-dock z nowoczesną sortownią, o powierzchni ok. 9 tys. m² będzie w całości dedykowany firmie DPD Polska. Oddanie inwestycji zaplanowano na jesień 2015 r.

Więcej…
 

Wartość nieruchomości MLP Group w 2014 r. przekroczyła 1 mld zł

Email Drukuj PDF

MLP Group opublikowało skonsolidowane wyniki za 2014 r. Aktywa netto w minionym roku wzrosły w ujęciu r./r. o blisko 10% do 557,9 mln zł. Wartość nieruchomości inwestycyjnych zwiększyła się również o blisko 10% i wyniosła 1,04 mld zł. Z kolei przychody poprawiły się r./r. o 12% do poziomu 102,8 mln zł.

Więcej…
 

Dedra przedłużyła umowę najmu 10 tys. mkw. w MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Dedra Exim, firma działająca w branży narzędziowej, przedłużyła na kolejny okres umowę najmu blisko 10 tys. m2 powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I, należącym do MLP Group.

Więcej…
 

Postępy P3 w budowie magazynu BTS dla ID Logistics

Email Drukuj PDF

P3 Logistic Parks odda do użytku w lipcu b.r. magazyn o powierzchni 46 230 m2 firmie ID Logistics – obecnemu klientowi i międzynarodowemu dostawcy usług w zakresie logistyki kontraktowej. Obiekt, który powstaje w parku P3 Mszczonów w pobliżu Warszawy, będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb najemcy.

Więcej…
 

REKORDOWA LICZBA PRZEPROWADZONYCH WYCEN PRZEZ CBRE W SEKTORZE MAGAZYNOWYM

Email Drukuj PDF

Dział Wycen CBRE w 2014 r. sporządził wyceny obiektów magazynowych o łącznej powierzchni blisko 5 mln m2, co stanowi ponad 50% dostępnej nowoczesnej powierzchni magazynowej w Polsce. Ponadto, rzeczoznawcy z CBRE wycenili prawie 90% wolumenu transakcji, jakie zaszły w zeszłym roku.

Więcej…
 

Intensywny rok dla polskiego rynku magazynowego

Email Drukuj PDF

W 2014 r. popyt brutto wyniósł rekordowe ponad 2 mln m2, z czego 1,4 mln m2 przypadło na popyt netto. W ubiegłym roku w Polsce oddano do użytku aż milion m2 powierzchni magazynowych. Firma doradcza JLL podsumowała 2014 r. na rynku nieruchomości magazynowych w Polsce oraz zaprezentowała trendy rozwoju sektora w najbliższych miesiącach.

Więcej…
 


Strona 1 z 56

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.