PLANOWANIE I HARMONOGRAMOWANIE PRODUKCJI W INTEGRACJI Z SPRZEDAŻĄ I ZAKUPAMI poznaj szczegóły          NORMOWANIE CZASU PRACU W PRODUKCJI I LOGISTYCE poznaj szczegóły         

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: BT Levio i BT Staxio (0:03:48)

WARSZTATY I SZKOLENIA

PLANOWANIE I HARMONOGRAMOWANIE PRODUKCJI W INTEGRACJI Z SPRZEDAŻĄ I ZAKUPAMI

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

Sarantis pozostaje na dłużej w MLP Pruszków II

Email Drukuj PDF

Producent i dystrybutor kosmetyków oraz produktów gospodarstwa domowego przedłużył najem 12,2 tys. metrów kwadratowych powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków II, należącym do MLP Group.

Więcej…
 

Fiege i P3 podpisały umowę najmu 25 445 m2 powierzchni w Mszczonowie

Email Drukuj PDF

P3 Logistic Parks, właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych, podpisał umowę najmu na 25 445 m2 powierzchni magazynowo-biurowej w swoim parku P3 Mszczonów w pobliżu Warszawy z Grupą Fiege, jednym z największych operatorów łańcucha dostaw w Europie.

Więcej…
 

AGED przedłuża najem 4,3 tys. mkw. w MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Dystrybutor ekskluzywnych urządzeń gospodarstwa domowego przedłużył najem 4,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków I, należącym do dewelopera MLP Group.

Więcej…
 

Przedłużenie najmu z firmą L’Oréal Polska - 19,5 tys. m2 w Prologis Park Błonie II

Email Drukuj PDF

Prologis, deweloper nieruchomości dystrybucyjnych współpracuje z firmą kosmetyczną L’Oréal Polska od 1999 r. Początkowo spółka wynajmowała powierzchnię w Prologis Park Błonie, a w lipcu 2010 r. przeprowadziła się do Prologis Park Błonie II. Międzynarodowa firma doradcza Colliers International pośredniczyła w transakcji zawarcia umowy.

Więcej…
 

Nowa baza wiedzy o inwestycjach w powierzchnie przemysłowe

Email Drukuj PDF

Chcesz inwestować w magazyn, centrum logistyczne? Zastanawiasz się nad optymalną lokalizacją? Szukasz sprawdzonych deweloperów, pośredników, wykonawców? Zajrzyj na: www.obiekty-przemyslowe.pl. Trwa bowiem realizacja projektu badawczo-edukacyjnego Warehouse Monitor: „Budowa, rozbudowa i wynajem powierzchni przemysłowych i magazynowych (plan na lata 2015-2017)”.

Więcej…
 

P3 mianuje Jean-Luca Saporito Dyrektorem Zarządzającym platformą logistyczną we Włoszech

Email Drukuj PDF

P3 Logistic Parks, wyspecjalizowany właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych, mianował Jean-Luca Saporito na stanowisko Dyrektora Zarządzającego włoską platformą logistyczną, którą firma rozbudowała poprzez nabycie 5 magazynów.

Więcej…
 

33 umowy najmu - MLP Group w 2014 r. wynajęło 256 tys. m2 powierzchni

Email Drukuj PDF

W minionym roku deweloper powierzchni magazynowych podpisał 33 umowy najmu, dotyczące wynajęcia łącznie ok. 256 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. W tym roku zarząd MLP Group liczy na utrzymanie tempa wzrostu. Przygotowuje się także do rozpoczęcia zagranicznej ekspansji.

Więcej…
 

G4 Garage rozrasta się w Centrum Logistycznym Kraków II

Email Drukuj PDF

Dystrybutor olejów samochodowych i płynów eksploatacyjnych przedłużył najem powierzchni magazynowej w Centrum Logistycznym Kraków II, zwiększając jej wielkość do ok. 3,4 tys. m2. Firma korzysta z oferty Biura Inwestycji Kapitałowych S.A. od 2011 r. Dzięki podpisanej nowej umowie zwiększyła wielkość wynajmowanej powierzchni magazynowej o dodatkowe 850 m2.

Więcej…
 

Nowa umowa najmu - Goodman rozbudowuje Pomorskie Centrum Logistyczne w Gdańsku

Email Drukuj PDF

Goodman buduje dla wiodącego dystrybutora FMCG magazyn o powierzchni 24 930 m2 w Pomorskim Centrum Logistycznym położonym w bezpośrednim sąsiedztwie terminala kontenerowego DCT Gdańsk. Ponadto, w ramach centrum logistycznego, powstaje też spekulacyjny obiekt o powierzchni 14 tys. m2, którego budowa zakończy się w 2015 r.

Więcej…
 

Vision Express uruchomi magazyn centralny w MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Właściciel największej w Polsce sieci salonów optycznych, wynajął blisko 1,8 tys. m2 powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków I, należącym do MLP Group. Obiekt zostanie przekazany nowemu najemcy na początku przyszłego roku.

Więcej…
 

P3 dostarczy firmie ID Logistics magazyn BTS o powierzchni 46 230 m2

Email Drukuj PDF

P3 Logistic Parks, właściciel, deweloper i zarządca obiektów logistycznych, dostarczy firmie ID Logistics – obecnemu klientowi i międzynarodowemu dostawcy usług w zakresie logistyki kontraktowej – magazyn o powierzchni 46 230 m2. Obiekt powstanie w parku P3 Mszczonów w pobliżu Warszawy i będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb najemcy.

Więcej…
 


Strona 1 z 54

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.