Projektowanie i wdrażanie poprawy produktywności w zakładzie przemysłowym poznaj szczegóły          SZCZUPŁY MAGAZYN poznaj szczegóły          Lean w magazynie operatora logistycznego poznaj szczegóły         

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: Schäfer Carousel System (0:01:43)

WARSZTATY I SZKOLENIA

MANAGER TECHNICZNY
kwiecień – listopad 2015

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

P3 dostarczy firmie ID Logistics magazyn BTS o powierzchni 46 230 m2

Email Drukuj PDF

P3 Logistic Parks, właściciel, deweloper i zarządca obiektów logistycznych, dostarczy firmie ID Logistics – obecnemu klientowi i międzynarodowemu dostawcy usług w zakresie logistyki kontraktowej – magazyn o powierzchni 46 230 m2. Obiekt powstanie w parku P3 Mszczonów w pobliżu Warszawy i będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb najemcy.

Więcej…
 

Advantech Poland kolejnym najemcą Ideal Idea Park III

Email Drukuj PDF

Ideal Idea realizująca projekty magazynowo-biurowe w formacie Small Business Units (SBU) ma kolejnego najemcę. Podpisała umowę z Advantech Poland Sp. z o.o. światowym liderem produkcji innowacyjnych rozwiązań komputerów przemysłowych, medycznych i systemów wbudowanych.

Więcej…
 

Rusza budowa nowego obiektu SEGRO w Warszawie

Email Drukuj PDF

W listopadzie br. rozpoczęła się realizacja nowego obiektu magazynowego o powierzchni niemal 10 tys. m2 na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Pierwszym najemcą w budynku jest firma Eden Europe, europejski producent regałów sklepowych.

Więcej…
 

SUPPLY TECHNOLOGIES WYNAJMUJE MAGAZYN W CZELADZI

Email Drukuj PDF

Firma Supply Technologies wynajęła 1275 m2 powierzchni magazynowej z zapleczem socjalnym w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi. W transakcji dewelopera obiektu, firmę Menard Doswell & Co., reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Więcej…
 

Multichem nowym najemcą SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki

Email Drukuj PDF

Firma Multichem, polski dostawca farb samochodowych i lakierów renowacyjnych, wynajęła ponad 2 tys. m2 powierzchni w ramach kompleksu SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki. Park, o łącznej powierzchni ponad 76 tys. m2, został zakupiony z końcem czerwca 2014 i jest już drugą, obok SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki, inwestycją dewelopera w rejonie Poznania.

Więcej…
 

GE i Panattoni rozpoczynają w Bielsku-Białej budowę Inteligentnej Fabryki

Email Drukuj PDF

Firmy Panattoni Europe i GE Industrial Solutions wmurowały w Bielsku Białej kamień węgielny pod budowę nowej, inteligentnej fabryki o powierzchni 45 tys. m2. W zakładzie będzie się odbywać zaawansowana technologicznie produkcja oraz mieścić Centrum Współpracy z Klientem. Inwestycja firmy GE warta 54 mln USD ma na celu poprawę obsługi klientów w skali globalnej.

Więcej…
 

MLP Group wybuduje dla sieci Piotr i Paweł magazyny o łącznej powierzchni 45 tys. m2

Email Drukuj PDF

Deweloper powierzchni magazynowych podpisał jeden z największych kontraktów na rynku w br. Umowa została zawarta z właścicielem sieci supermarketów spożywczych Piotr i Paweł. Zakłada wybudowanie łącznie ok. 45 tys. m2 powierzchni magazynowej. Obiekty powstaną w Teresinie k. Warszawy, gdzie zlokalizowany będzie magazyn centralny sieci i w okolicach Poznania. Nieruchomości zostaną przekazane najemcy w latach 2016-2017.

Więcej…
 

Największa od lat transakcja najmu na krakowskim rynku

Email Drukuj PDF

Goodman podpisał z operatorem logistycznym KMC Services umowę najmu 13 tys. m2 powierzchni w Kraków Airport Logistics Centre (KALC). Transakcja pozwoli KMC Services zwiększyć skalę działalności i skonsolidować powierzchnię logistyczną w jednej lokalizacji. Umowa jest największą tego typu transakcją od lat, na rozwijającym się krakowskim rynku powierzchni magazynowych.

Więcej…
 

Nowy magazyn w Strykowie dla firmy Investa

Email Drukuj PDF

Firma Investa, dystrybutor stali nierdzewnej, powiększyła dotychczas zajmowaną powierzchnię w ramach SEGRO Logistics Park Stryków o 1,5 tys. m2 w nowym budynku. Tym samym firma zajmuje dwa obiekty magazynowe o łącznej powierzchni ok. 16,5 tys. m2.

Więcej…
 

Polskie centra logistyczne Amazon z europejskim rekordem liczby wysyłanych przesyłek

Email Drukuj PDF

Firma Amazon ogłosiła, że w ciągu pierwszego miesiąca działania nowych centrów logistycznych w Poznaniu i Wrocławiu wysłano z nich więcej przesyłek, niż wcześniej z któregokolwiek z nowo otwartych europejskich centrów koncernu. W porównaniu z poprzednim rekordzistą, każde z polskich centrów zrealizowało w tym okresie ponad dwa razy więcej zamówień.

Więcej…
 

Goodman wybudował pod Koninem centrum logistyczne dla market-Detal

Email Drukuj PDF

Deweloper wybudował w Krągoli pod Koninem centrum logistyczne o powierzchni 39,7 tys. m2 dla nowo powstającej sieci handlowej Spółki market-Detal. Obiekt, zaprojektowany pod kątem złożonych potrzeb sieci, wybudowano w zaledwie 7 miesięcy. Spółka market-Detal będzie wykorzystywała nowe centrum do dystrybucji towarów do sieci 170 sklepów w całej Polsce.

Więcej…
 


Strona 1 z 53

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.