Warsztaty: KOMPLETACJA - ­ KLUCZOWY PROCES DLA JAKOSCI I EFEKTYWNOŚCI OBSŁUGI KLIENTA poznaj szczegóły          PREWENCYJNE UTRZYMANIE RUCHU KROK PO KROKU poznaj szczegóły

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: COMPLEX POLSKA (0:03:41)

WARSZTATY I SZKOLENIA

EWOLUCJA TPM - NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO METOD I STRATEGII UTRZYMANIA RUCHU
28-29 MAJA 2014r., ŁÓDŹ

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

Nowy klient z branży e-commerce w Kraków Airport Logistics Centre

Email Drukuj PDF

Goodman wynajął Bonito.pl, jednej z największych księgarni internetowych w Polsce, magazyn o powierzchni 4060 m2 w ramach Kraków Airport Logistics Centre. Z nowego centrum dystrybucyjnego Bonito.pl może teraz wysłać książki nawet po 15 minutach od złożenia zamówienia. Nowy obiekt pozwoli firmie na skokowe zwiększenie skali działalności.

Więcej…
 

3,5 tys. m2 dla ABlogic w SEGRO Logistics Park Stryków

Email Drukuj PDF

ABlogic, importer i dostawca wykładzin podłogowych, dołączył do grona najemców SEGRO Logistics Park Stryków. Na początku II połowy br. firma zajmie 3,5 tys. m2 powierzchni magazynowej. W wyborze lokalizacji i w negocjacjach warunków najmu ABlogic doradzali konsultanci Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych JLL.

Więcej…
 

Kolejna inwestycja ROCKWOOL – tym razem w Czechach

Email Drukuj PDF

Grupa ROCKWOOL Polska, lider na rynku skalnej wełny mineralnej, znów inwestuje w infrastrukturę przemysłową. Tym razem w fabryce Bohuminie w Czechach powstaje linia produkcyjna dedykowana wysoce specjalistycznym wyrobom izolacyjnym. Wartość inwestycji wyniesie 160 mln zł.

Więcej…
 

Prologis został Przemysłowym Deweloperem Roku 2014 - Central & Eastern European Quality Awards

Email Drukuj PDF

Właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych otrzymał tytuł Industrial Developer of the Year 2014 w konkursie Central & Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA), organizowanym przez CEE Insight Forum. Nagrody wręczono na Gali CEEQA, która odbyła się 8 kwietnia w Warszawie.

Więcej…
 

Prologis Buduje ostatni budynek w Prologis Park Wrocław III

Email Drukuj PDF

Właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował o rozpoczęciu budowy obiektu klasy A o powierzchni 18 240 m2 na terenie Prologis Park Wrocław III. Nowa inwestycja, poprzez dostępność mniejszych modułów magazynowych (od 650 m2), umożliwia dużą elastyczność w wynajmie powierzchni logistycznej na rynku wrocławskim.

Więcej…
 

Deweloper modernizuje i rozbudowuje dla K-Flex Polska – 16 tys. m2 w Centralnej Polsce

Email Drukuj PDF

Panattoni Europe realizuje kolejną inwestycję BTS typu value-add acquisition dla firmy K-Flex Polska. Polega ona na nabyciu istniejącej nieruchomości, jej modernizacji oraz dalszej rozbudowy. Po planowanych zmianach dotychczasowy obiekt produkcyjny będzie liczyć 16 tys. m2, a przewidziany czas zakończenia prac to sierpień br.

Więcej…
 

MLP Group przekazało firmie Piotr i Paweł 8,5 tys. m2 powierzchni

Email Drukuj PDF

Deweloper powierzchni magazynowych oddał do użytkowania firmie Piotr i Paweł blisko 8,5 tys. m2 powierzchni w parku logistycznym MLP Poznań. MLP Group przekazał klientowi 8040 m2 powierzchni magazynowej oraz 400 m2 powierzchni biurowo-socjalnej w rozbudowywanym parku MLP Poznań.

Więcej…
 

Goodman buduje magazyn BTS o powierzchni 14 790 m2 pod Poznaniem

Email Drukuj PDF

Deweloper stawia magazyn o powierzchni 14 790 m2 w miejscowości Niepruszewo w gminie Buk k. Poznania dla światowego lidera w branży zaawansowanych technologii. Magazyn będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Budowa rozpoczęła się w listopadzie 2013 r., a przekazanie obiektu odbędzie się w maju 2014 r.

Więcej…
 

Panattoni Europe komercjalizuje Good Point Puławska - 13 tys. m2 dla Merlin.pl

Email Drukuj PDF

Panattoni Europe, deweloper powierzchni przemysłowych, podpisał umowę najmu na powierzchnię w Good Point Puławska. Nowym klientem centrum dystrybucyjnego, należącego do funduszu inwestycyjnego AEW Europe, jest sklep internetowy Merlin.pl. Przeprowadzona przez dewelopera komercjalizacja objęła ok. 13 tys. m² powierzchni.

Więcej…
 

Coraz bliżej miliona m2 magazynów w regionie Wrocławia

Email Drukuj PDF

Piąty rynek magazynowy w kraju buduje specjalizację w kierunku obsługi firm logistycznych o zasięgu międzynarodowym. W tym roku łączne zasoby magazynowe Wrocławia przekroczą mln m2. Z analiz firmy doradczej JLL wynika, że całkowite zasoby powierzchni magazynowo–przemysłowych w regionie Wrocławia wyniosły na koniec 2013 r. - 780 tys. m2.

Więcej…
 

Prologis rozpoczął budowę 27 tys. m2 w Prologis Park Wrocław V

Email Drukuj PDF

Firma Prologis, właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformowała dzisiaj o rozpoczęciu budowy obiektu spekulacyjnego o powierzchni 27 tys. metrów kwadratowych na terenie Prologis Park Wrocław V.

Więcej…
 


Strona 1 z 46

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.