Logistyka zwrotów i reklamacji w magazyniepoznaj szczegóły

Reklama
  • www.industrial-monitor.pl
 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

100 pytań od...

Magazynowe systemy składowaniaWARSZTATY I SZKOLENIA

MANAGER TECHNICZNY
maj – grudzień 2015

WARSZTATY I SZKOLENIA

Logistyka zwrotów i reklamacji w magazynie
27.08 Warszawa, 28.08 Poznań

ID Logistics uruchomił magazyn BTS dla sieci hipermarketów Auchan

Email Drukuj PDF

Dostawca usług logistycznych, specjalizujący się w logistyce kontraktowej, uruchomił w Mszczonowie nowy magazyn BTS dla sieci hipermarketów Auchan. Jest to jedna z największych inwestycji firmy w Polsce w 2015 r. Docelowo zatrudnienie znajdzie tu ponad 400 osób. 

Więcej…
 

Jak zorganizować wielowątkowy transport… lokomotyw?

Email Drukuj PDF

Dachser zrealizował transport lokomotyw wyprodukowanych przez niemiecko-chińskie konsorcjum, które były montowane w pobliżu Berlina, testowane w Czechach, a eksploatowane w Chinach. Od początku drogi, bez względu na to, jakim środkiem były transportowane – kontenerowcem, statkiem czy ciężarówką – niezbędne okazało się logistyczne know-how.

Więcej…
 

Polski rynek spożywczy w ocenie operatora logistycznego

Email Drukuj PDF

Zgodnie z najnowszym prognozami w 2015 r. rynek artykułów spożywczych w Polsce osiągnie wartość prawie 243 mld zł - o 2,1% więcej niż rok wcześniej. Jest to jednocześnie największy ze wszystkich segmentów rynku handlu detalicznego w Polsce. Co to oznacza z punktu widzenia operatorów logistycznych?

Więcej…
 

TBA EXPRESS Z NOWYM MAGAZYNEM W PROLOGIS PARK WROCŁAW V

Email Drukuj PDF

Firma kurierska Tba EXPRESS podpisała umowę najmu powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie Prologis Park Wrocław V. Najemca zajmie blisko 6 tys. metrów kwadratowych powierzchni magazynowej oraz 200 metrów przestrzeni biurowej. Dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych CBRE doradzał najemcy w procesie negocjacji umowy.

Więcej…
 

Wyposażenie transportowe w branży retail

Email Drukuj PDF

Kodeks pracy i rozporządzenia dotyczące BHP jasno precyzują parametry ładunków, które mogą być przenoszone przez zatrudnione osoby. Dobór rozwiązań, które umożliwią przestrzeganie norm pozostaje w gestii pracodawcy. Czym kierować się, podejmując decyzję o zaopatrzeniu sklepu w urządzenia transportowe?

Więcej…
 


Strona 1 z 400

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 black porn lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.