Warsztaty: EFEKTYWNY I WYDAJNY MAGAZYN poznaj szczegóły          Warsztaty: Wewnętrzny audyt bezpieczeństwa obiektów magazynowych poznaj szczegóły         

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: Continental - Kudowa 2012 (0:03:48)

WARSZTATY I SZKOLENIA

MANAGER TECHNICZNY
PAŹDZIERNIK 2014 – KWIECIEŃ 2015

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

GRUPA RICO WYNAJMUJE MAGAZYNY W WARSAW DISTRIBUTION CENTER

Email Drukuj PDF

Firma Rico Logistics, należąca do Rico Group, otwiera swoje przedstawicielstwo w Polsce. Operator logistyczny wynajął blisko 1250 m2 powierzchni magazynowo-biurowej w Warsaw Distribution Center. W transakcji najemca reprezentowany był przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield.

Więcej…
 

Panattoni Park Łódź East – kamień węgielny wmurowany

Email Drukuj PDF

Deweloper realizuje piąty budynek Panattoni Park Łódź East. Nowy obiekt będzie miał 24 tys. m², z czego 16,2 tys. m²  jest już wynajęte. Pierwszymi najemcami obiektu zostali: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o., który zajmie ok. 11 tys. i GEFCO Polska z 5,5 tys. m². Po zakończeniu ostatniego etapu budowy, powierzchnia centrum wyniesie 187 tys. m². Wmurowanie kamienia węgielnego pod trwającą inwestycję odbyło się 24 lipca.

Więcej…
 

13,5 tys. m2 wynajęte przez ID Logistics w Piotrkowie Trybunalskim

Email Drukuj PDF

AXI IMMO reprezentowało międzynarodowego operatora logistycznego - firmę ID Logistics - w negocjacjach najmu powierzchni magazynowej oraz biurowej w Prologis Park Piotrków. Jest to kolejna duża umowa dla tego operatora, przy której doradzała agencja AXI IMMO.

Więcej…
 

AKTYWNOŚĆ NA RYNKU MAGAZYNOWYM W POLSCE WIĘKSZA NIŻ W UBIEGŁYM ROKU

Email Drukuj PDF

W Polsce przybywa projektów magazynowych, też tych spekulacyjnych - podaż przekroczyła 8 mln m2. W 2014 r. zwiększyła się aktywność najemców, szczególnie z sektora e-commerce. Czynsze utrzymują się na stabilnym poziomie, choć możliwe są wzrosty w niektórych lokalizacjach. Colliers International podsumował I półrocze br. na rynku magazynowym.

Więcej…
 

Belbazaar w SEGRO Business Park Warsaw Ożarów

Email Drukuj PDF

Firma Belbazaar, oferująca szeroki asortyment mebli, przenosi siedzibę do SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów, gdzie zajmie prawie 700 m2 powierzchni magazynowej. Nowy klient wprowadzi się do parku w grudniu 2014 r.

Więcej…
 

Paweł Sapek nowym szefem Prologis na Polskę

Email Drukuj PDF

Prologis, deweloper nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował, że Paweł Sapek dołączy do Prologis jako Senior Vice President i Country Manager na Polskę. Na tym stanowisku będzie odpowiadał za zarządzanie działalnością inwestycyjną i operacyjną spółki w Polsce.

Więcej…
 

SWM Poland rozszerza działalność w ramach SEGRO Logistics Park Stryków

Email Drukuj PDF

SWM Poland, firma działająca w dziedzinie rozwiązań inżynieryjnych wśród producentów papieru, zwiększy dotychczasową powierzchnię najmu w SEGRO Logistics Park Stryków o prawie 4,2 tys. m2. Po ekspansji SWM Poland zajmie 15 tys. m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej w ramach kompleksu.

Więcej…
 

Nowe Zakupy Prologis CEE w Polsce i na Węgrzech

Email Drukuj PDF

Prologis, deweloper nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował że Prologis European Properties Fund II („PEPF II”) zakupił od Invesco Real Estate dwa wysokiej klasy obiekty logistyczne w Polsce i na Węgrzech.

 

Więcej…
 

ET Logistik zostaje na dłużej w parku MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Firma logistyczna przedłużyła najem blisko 4 tys. m2 w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group, dewelopera powierzchni magazynowych. Powierzchnia 3,55 tys. m2 przeznaczone jest na cele magazynowe, a pozostałe 0,37 tys. m2 na biurowo-socjalne.

Więcej…
 

Rozpoczęła się budowa Hali D North-West Logistic Park w Szczecinie

Email Drukuj PDF

Z początkiem lipca inwestor North-West Logistic Park Sp. z o.o. przekazał plac budowy generalnemu wykonawcy, firmie Trasko-Inwest Sp. z o.o., rozpoczynając tym samym budowę Hali D. Powierzchnia Hali D będzie wynosić 14 tys. m2, najemcom zostanie oddana do użytku na przełomie 2014/2015 r.

Więcej…
 

Więcej książek w SEGRO Business Park Warsaw Ożarów

Email Drukuj PDF

Nowa Era, największe wydawnictwo edukacyjne w Polsce, rozszerza współpracę z SEGRO na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Ekspansja w ramach lokalizacji pozwoli na konsolidację operacji logistycznych wydawnictwa. Na mocy umowy firma zajmuje ok. 7 tys. m² powierzchni w budynku A.

Więcej…
 


Strona 1 z 49

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.