Analiza ryzyka i zagrożeń w magazynie poznaj szczegóły          Aktywizacja pracowników produkcyjnych poznaj szczegóły         

Reklama
 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: PEKAES (0:02:45)

WARSZTATY I SZKOLENIA

Analiza ryzyka i zagrożeń w magazynie

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe
Powierzchnie Magazynowe

Dedra przedłużyła umowę najmu 10 tys. mkw. w MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Dedra Exim, firma działająca w branży narzędziowej, przedłużyła na kolejny okres umowę najmu blisko 10 tys. m2 powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I, należącym do MLP Group.

Więcej…
 

Postępy P3 w budowie magazynu BTS dla ID Logistics

Email Drukuj PDF

P3 Logistic Parks odda do użytku w lipcu b.r. magazyn o powierzchni 46 230 m2 firmie ID Logistics – obecnemu klientowi i międzynarodowemu dostawcy usług w zakresie logistyki kontraktowej. Obiekt, który powstaje w parku P3 Mszczonów w pobliżu Warszawy, będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb najemcy.

Więcej…
 

REKORDOWA LICZBA PRZEPROWADZONYCH WYCEN PRZEZ CBRE W SEKTORZE MAGAZYNOWYM

Email Drukuj PDF

Dział Wycen CBRE w 2014 r. sporządził wyceny obiektów magazynowych o łącznej powierzchni blisko 5 mln m2, co stanowi ponad 50% dostępnej nowoczesnej powierzchni magazynowej w Polsce. Ponadto, rzeczoznawcy z CBRE wycenili prawie 90% wolumenu transakcji, jakie zaszły w zeszłym roku.

Więcej…
 

Intensywny rok dla polskiego rynku magazynowego

Email Drukuj PDF

W 2014 r. popyt brutto wyniósł rekordowe ponad 2 mln m2, z czego 1,4 mln m2 przypadło na popyt netto. W ubiegłym roku w Polsce oddano do użytku aż milion m2 powierzchni magazynowych. Firma doradcza JLL podsumowała 2014 r. na rynku nieruchomości magazynowych w Polsce oraz zaprezentowała trendy rozwoju sektora w najbliższych miesiącach.

Więcej…
 

Prologis podsumował wyniki za 2014 r. i prognozuje 2015 r.

Email Drukuj PDF

Deweloper nieruchomości dystrybucyjnych, podsumował w trakcie konferencji prasowej wyniki działalności w 2014 r. w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE). Firma przedstawiła również prognozę rozwoju sytuacji na rynku magazynowym na 2015 r.

Więcej…
 

P3 sfinalizowało zakup 467 tys. m2 magazynów od CA Immobilien

Email Drukuj PDF

P3 Logistic Parks, właściciel, deweloper i zarządca obiektów logistycznych, sfinalizował transakcję nabycia dwóch parków logistycznych w Polsce i jednego w Rumunii, o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 467 tys. m2, od firmy CA Immobilien Anlagen AG. Zakup, którego część stanowi prawie 165 ha gruntu pod zabudowę, zwiększa całkowite portfolio magazynowe P3 do 2,9 mln m2.

Więcej…
 

Goodman podpisał umowę z CD Partner i rozpoczął budowę Poznań Airport Logistics Centre

Email Drukuj PDF

Goodman buduje pierwszy magazyn o powierzchni 16 tys. m2 w nowym centrum logistycznym Poznań Airport Logistics Centre. Pierwszym najemcą, który wynajmie 4,5 tys. m2 w tym nowoczesnym obiekcie jest hurtownia napojów CD black porn Partner. Pozostałe 11,5 tys. m2 budowane jest spekulacyjnie. Przekazanie obiektu planowane jest na II kw. 2015 r.

Więcej…
 

Za nami dobry rok na rynku powierzchni magazynowych

Email Drukuj PDF

Według raportu „Poland Industrial MarketView Q4 2014” miniony rok był rekordowy dla sektora powierzchni przemysłowych i magazynowych. Deweloperzy dostarczyli na rynek ponad 1 mln m2 powierzchni, aktywność najemców utrzymywała się na wysokim poziomie, a wskaźnik powierzchni niewynajętych osiągnął niską wartość.

Więcej…
 

Sarantis pozostaje na dłużej w MLP Pruszków II

Email Drukuj PDF

Producent i dystrybutor kosmetyków oraz produktów gospodarstwa domowego przedłużył najem 12,2 tys. metrów kwadratowych powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków II, należącym do MLP Group.

Więcej…
 

Fiege i P3 podpisały umowę najmu 25 445 m2 powierzchni w Mszczonowie

Email Drukuj PDF

P3 Logistic Parks, właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych, podpisał umowę najmu na 25 445 m2 powierzchni magazynowo-biurowej w swoim parku P3 Mszczonów w pobliżu Warszawy z Grupą Fiege, jednym z największych operatorów łańcucha dostaw w Europie.

Więcej…
 

AGED przedłuża najem 4,3 tys. mkw. w MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Dystrybutor ekskluzywnych urządzeń gospodarstwa domowego przedłużył najem 4,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków I, należącym do dewelopera MLP Group.

Więcej…
 


Strona 1 z 55

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.