Wewnętrzny audyt bezpieczeństwa obszarów produkcji i utrzymania ruchu poznaj szczegóły Odzyskiwanie miejsca na magazynie poznaj szczegóły

Reklama
 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

WARSZTATY I SZKOLENIA

Odzyskiwanie miejsca na magazynie

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe ID Logistics w Pointpark Mszczonów

ID Logistics w Pointpark Mszczonów

Email Drukuj PDF

13_04_p3 Nowym klientem spółki PointPark Properties (P3) jest firma ID Logistics Polska black porn S.A. (spółka należąca do grupy ID Logistics Group). Jest ona dostawcą usług logistycznych najwyższej jakości prowadzącym działalność w Polsce od 2008 roku. ID Logistics Polska S.A. wynajmuje 14.360 m2 powierzchni magazynowej i 457 m2 powierzchni biurowej w kompleksie logistycznym w Mszczonowie. Transakcja najmu została sfinalizowana przy udziale agencji nieruchomości AXI Immo.

 

- Siłą naszej spółki jest jej elastyczne podejście do wymagań naszych klientów, których potrzeby możemy ściśle spełniać dostosowując przestrzeń magazynową i świadcząc dodatkowe usługi, takie jak dedykowane usługi transportowe. Wynajęta właśnie powierzchnia w kompleksie PointPark Mszczonów wykorzystywana będzie do przechowywania towarów jednego z naszych ważnych klientów – międzynarodowej firmy handlowej i detalicznej – mówi Marc Le Bozec, Dyrektor Generalny ID Logistics Polska S.A.

 

- Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia pomyślnej współpracy z ID Logistics Polska S.A.  Na prośbę klienta, wyposażyliśmy budynek, który zbudowany był jako platforma cross-dock, w pięć dodatkowych doków oraz wyposażyliśmy jego przestrzeń w różne ekonomiczne rozwiązania, które są również przyjazne środowisku- mówi Piotr Bzowski, Dyrektor ds. Wynajmu i Rozwoju P3 Poland.

 

- Kompleks PointPark Mszczonów składa się obecnie z trzech budynków o łącznej powierzchni 96.633 m2 i umożliwia budowę kolejnych dziewięciu budynków o łącznej powierzchni 212.500 m2, które oferujemy w ramach projektów Build-to-Suit” – dodaje Piotr Bzowski.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.