Projektowanie i wdrażanie poprawy produktywności w zakładzie przemysłowym poznaj szczegóły          SZCZUPŁY MAGAZYN poznaj szczegóły          Lean w magazynie operatora logistycznego poznaj szczegóły         

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.
FILM: BT Levio i BT Staxio (0:03:48)

WARSZTATY I SZKOLENIA

MANAGER TECHNICZNY
kwiecień – listopad 2015

Strona główna Rynek Powierzchnie Magazynowe ID Logistics w Pointpark Mszczonów

ID Logistics w Pointpark Mszczonów

Email Drukuj PDF

13_04_p3 Nowym klientem spółki PointPark Properties (P3) jest firma ID Logistics Polska S.A. (spółka należąca do grupy ID Logistics Group). Jest ona dostawcą usług logistycznych najwyższej jakości prowadzącym działalność w Polsce od 2008 roku. ID Logistics Polska S.A. wynajmuje 14.360 m2 powierzchni magazynowej i 457 m2 powierzchni biurowej w kompleksie logistycznym w Mszczonowie. Transakcja najmu została sfinalizowana przy udziale agencji nieruchomości AXI Immo.

 

- Siłą naszej spółki jest jej elastyczne podejście do wymagań naszych klientów, których potrzeby możemy ściśle spełniać dostosowując przestrzeń magazynową i świadcząc dodatkowe usługi, takie jak dedykowane usługi transportowe. Wynajęta właśnie powierzchnia w kompleksie PointPark Mszczonów wykorzystywana będzie do przechowywania towarów jednego z naszych ważnych klientów – międzynarodowej firmy handlowej i detalicznej – mówi Marc Le Bozec, Dyrektor Generalny ID Logistics Polska S.A.

 

- Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia pomyślnej współpracy z ID Logistics Polska S.A.  Na prośbę klienta, wyposażyliśmy budynek, który zbudowany był jako platforma cross-dock, w pięć dodatkowych doków oraz wyposażyliśmy jego przestrzeń w różne ekonomiczne rozwiązania, które są również przyjazne środowisku- mówi Piotr Bzowski, Dyrektor ds. Wynajmu i Rozwoju P3 Poland.

 

- Kompleks PointPark Mszczonów składa się obecnie z trzech budynków o łącznej powierzchni 96.633 m2 i umożliwia budowę kolejnych dziewięciu budynków o łącznej powierzchni 212.500 m2, które oferujemy w ramach projektów Build-to-Suit” – dodaje Piotr Bzowski.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.