Logistyka zwrotów i reklamacji w magazyniepoznaj szczegóły

  • www.industrial-monitor.pl
 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

100 pytań od...

Magazynowe systemy składowaniaWARSZTATY I SZKOLENIA

MANAGER TECHNICZNY
maj – grudzień 2015

WARSZTATY I SZKOLENIA

Logistyka zwrotów i reklamacji w magazynie
27.08 Warszawa, 28.08 Poznań

MarcPol przedłużył umowę najmu w MLP Pruszków I

Email Drukuj PDF

Polska sieć marketów spożywczych MarcPol przedłużyła umowę wynajmu blisko 2,2 tys. mkw. powierzchni magazynowych w MLP Pruszków I, należącym do MLP Group. Łącznie w dwóch parkach logistycznych, należących do MLP Group, MarcPol wynajmuje blisko 7,2 tys. mkw. powierzchni.

Więcej…
 

DSV Solutions otwiera trzeci nowy magazyn w tym roku

Email Drukuj PDF

DSV Solutions podpisało umowę najmu nowego obiektu, zlokalizowanego na terenie Prologis Park Teresin. Magazyn o docelowej powierzchni blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych rozpocznie obsługę klientów operatora od września tego roku. 

Więcej…
 

Goodman podpisał umowę najmu z Zarys International Group i rozpoczął budowę Gliwice Logistics Centre

Email Drukuj PDF

Goodman, globalny ekspert w dziedzinie nieruchomości logistycznych, rozpoczął budowę pierwszego magazynu o powierzchni 22 500 m2 w nowym centrum logistycznym Gliwice Logistics Centre. Pierwszym najemcą 9 100 m2 powierzchni w tym nowoczesnym obiekcie jest Zarys International Group, producent i dostawca sprzętu medycznego. Pozostałe 13 400 m2 budowane jest spekulacyjnie. Przekazanie obiektu planowane jest na I kw. 2016 r.

Więcej…
 

DB Schenker Logistics tworzy zespół dla klientów automotive

Email Drukuj PDF

W polskim DB Schenker Logistics powstał zespół wyspecjalizowany w obsłudze firm z branży automotive. Centrum Kompetencji dla Klientów Automotive zapewni kompleksowe wsparcie klientom z tej branży. Zarządzanie projektami, analityka, wdrożenia oraz lean management – to tylko kilka z wielu obszarów, w których specjalizują się pracownicy Centrum Kompetencji. 

Więcej…
 

ID Logistics uruchomił magazyn BTS dla sieci hipermarketów Auchan

Email Drukuj PDF

Dostawca usług logistycznych, specjalizujący się w logistyce kontraktowej, uruchomił w Mszczonowie nowy magazyn BTS dla sieci hipermarketów Auchan. Jest to jedna z największych inwestycji firmy w Polsce w 2015 r. Docelowo zatrudnienie znajdzie tu ponad 400 osób. 

Więcej…
 


Strona 1 z 401

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.