Logistyka zwrotów i reklamacji w magazyniepoznaj szczegóły

  • www.industrial-monitor.pl
 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

100 pytań od...

Magazynowe systemy składowaniaWARSZTATY I SZKOLENIA

MANAGER TECHNICZNY
maj – grudzień 2015

WARSZTATY I SZKOLENIA

Logistyka zwrotów i reklamacji w magazynie
27.08 Warszawa, 28.08 Poznań

ID Logistics uruchomił magazyn BTS dla sieci hipermarketów Auchan

Email Drukuj PDF

Dostawca usług logistycznych, specjalizujący się w logistyce kontraktowej, uruchomił w Mszczonowie nowy magazyn BTS dla sieci hipermarketów Auchan. Jest to jedna z największych inwestycji firmy w Polsce w 2015 r. Docelowo zatrudnienie znajdzie tu ponad 400 osób. 

Więcej…
 

Jak zorganizować wielowątkowy transport… lokomotyw?

Email Drukuj PDF

Dachser zrealizował transport lokomotyw wyprodukowanych przez niemiecko-chińskie konsorcjum, które były montowane w pobliżu Berlina, testowane w Czechach, a eksploatowane w Chinach. Od początku drogi, bez względu na to, jakim środkiem były transportowane – kontenerowcem, statkiem czy ciężarówką – niezbędne okazało się logistyczne know-how.

Więcej…
 

Polski rynek spożywczy w ocenie operatora logistycznego

Email Drukuj PDF

Zgodnie z najnowszym prognozami w 2015 r. rynek artykułów spożywczych w Polsce osiągnie wartość prawie 243 mld zł - o 2,1% więcej niż rok wcześniej. Jest to jednocześnie największy ze wszystkich segmentów rynku handlu detalicznego w Polsce. Co to oznacza z punktu black porn widzenia operatorów logistycznych?

Więcej…
 

TBA EXPRESS Z NOWYM MAGAZYNEM W PROLOGIS PARK WROCŁAW V

Email Drukuj PDF

Firma kurierska Tba EXPRESS podpisała umowę najmu powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie Prologis Park Wrocław V. Najemca zajmie blisko 6 tys. metrów kwadratowych powierzchni magazynowej oraz 200 metrów przestrzeni biurowej. Dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych CBRE doradzał najemcy w procesie negocjacji umowy.

Więcej…
 

Wyposażenie transportowe w branży retail

Email Drukuj PDF

Kodeks pracy i rozporządzenia dotyczące BHP jasno precyzują parametry ładunków, które mogą być przenoszone przez zatrudnione osoby. Dobór rozwiązań, które umożliwią przestrzeganie norm pozostaje w gestii pracodawcy. Czym kierować się, podejmując decyzję o zaopatrzeniu sklepu w urządzenia transportowe?

Więcej…
 


Strona 1 z 400

Warehouse Monitor OPINIE

27_05_dr_miebachNa europejskim rynku logistyki magazynowej trudno jest dziś znaleźć drugą osobę o tak wszechstronnym doświadczeniu zawodowym i cieszącą się szacunkiem zarówno przedsiębiorców, jak i środowiska naukowego. Ponad 40 lat praktyki rynkowej robi swoje. To także kwestia osobistej odpowiedzialności za efekty. Wszystkie zrealizowane projekty logistyczne dr inż. Joachim Miebach sygnuje przecież swoim nazwiskiem.

 

Więcej …

Warehouse Monitor SONDA

W jaki sposób w 2014 r. poprawisz bezpieczeństwo ludzi i towarów w Twoim magazynie?

Nie muszę nic poprawiać - 15.2%
Zainstaluję systemy kontroli dostępu - 6.1%
Zainstaluję system monitoringu wizyjnego - 9.1%
Zainstaluję systemy kontroli na wózkach widłowych - 24.2%
Skorzystam z doradztwa w tym zakresie - 24.2%
Przeszkolę pracowników z bhp - 15.2%
Wdrożę system IT i to wpłynie na bezpieczeństwo - 6.1%

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.